Battlefield: Hardline – oficjalny zwiastun gry trafił do sieci

W sieci pojawiły się gorące materiały dla wszystkich tych, którzy czekają na nowe informacje w sprawie Battlefield: Hardline. Wreszcie otrzymaliśmy świeży, promocyjny zwiastun.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Wszystkich tych, których rozbudziła kilkuminutowa prezentacja Battlefield: Hardline sprzed tygodnia, powinny usatysfakcjonować dzisiejsze wieści. Visceral Games, autorzy gry, opublikowali na YouTube oficjalny zwiastun zapowiadający ten tytuł. Oficjalny trailer nazwano ”Into the Jungle” i stara się on nam zobrazować z jakim tytułem mamy do czynienia. Widać że twórcy wzorowali się na amerykańskich filmach i serialach kryminalnych. Mowa tutaj o miejskiej dżungli i potyczkach policjantów ze zbirami. 

Historia opowiada o funkcjonariuszu Nicku Mendozie, który ściga po Stanach Zjednoczonych swojego byłego partnera. Świat gry jest przeładowany akcją, ale i elementami czysto kryminalnymi. Visceral Games zmieniło kompletnie konwencję, odchodząc od charakterystyki wojny globalnej, na rzecz miejskich porachunków. Visceral Games obiecuje również ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów, bardziej otwarte mapy oraz powróci system Levolution. Nie zapomniano również o powszechnie znanej i sprawdzonej w działaniu destrukcji otoczenia, pojazdach dodatkowych oraz mnóstwa dostępnych broni. 

Premiera gry nastąpi 21 października. Czekamy nadal na potwierdzenie platform sprzętowych, na których ten tytuł miałby się ukazać. Najpewniej będą to konsole nowej generacji, ale pewności nie ma. Na targach E3 powinniśmy otrzymać stosowne wyjaśnienia. 

Written By
More from Patryk

World of Speed – przejazd McLarenem 12C po ulicach Moskwy

Firma Sighty Mad Studios pracuje aktualnie nad grą World of Speed, która...
Read More