Battlefield 4: Legacy Operations, czyli nowy dodatek do gry DICE w akcji

Electronic Arts zapowiedziało premierę kolejnego darmowego dodatku do Battlefield 4. Klasyczne Operacje, bo o tym mowa, zaoferują nową-starą mapę – Smoczą Dolinę 2015.

Producenci gry zapowiadają kolejną porcję darmowej zawartości dla Battlefielda 4. Przedstawiciele studia Dice ogłosili, że strzelanka otrzyma nową mapę z gry Battlefield 2 odtworzoną na silniku Frostbite 3.0.

Wiemy już, że dodatek zadebiutuje w tym miesiącu na konsolach stacjonarnych oraz pecetach. Co jednak najważniejsze, rozszerzenie będzie dostępne dla wszystkich bez dodatkowych opłat. Miło ze strony Electronic Arts, że wspierają Battlefield 4 nadal i w dodatku darmową zawartością.

W przypadku Legacy Operations mowa oczywiście o specjalnie przygotowanej wersji lokacji Dragon Valley (Smocza Dolina), znanej bardzo dobrze fanom kultowego Battlefield 2. Praktycznie jak w oryginale, mamy do czynienia z dużą mapą z pojazdami. Zwiększony jednak znacząco zasięg widzenia we współczesnym tytule pozwolił wprowadzić pewne zmiany i usprawnienia.

Poniżej możecie zobaczyć trailer tego rozszerzenia, które zapowiada się bardzo dobrze. Ponadto warto podkreślić, że dla zwolenników walki na piechotę udostępniony zostanie obszar stoczni, inspirowany Kanałami Nouszahr z Battlefield 3.

Gra Battlefield 4 jest dostępna na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Jeżeli szukacie dobrej i rozbudowanej strzelaniny sieciowej, to lepiej nie mogliście trafić.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=MrcERZUJqcM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”566a8e8787bfb1cc05fb4ec0″]

Written By
More from Patryk

Będzie kontynuacja filmu Need for Speed

Wygląda na to, że film Need for Speed doczeka się prac nad...
Read More