Battlefield 1: dodatek DLC They Shall Not Pass za darmo

Jeżeli tylko lubicie starcia wieloosobowe w sieci i posiadacie Battlefield 1, to jest okazja otrzymać dodatek They Shall Not Pass kompletnie za darmo.

Firma Electronic Arts, wydawca serii Battlefield, zorganizowała promocję dla fanów gry Battlefield 1, w ramach której można za darmo pobrać i uruchomić pierwszy dodatek wieloosobowy – ”Nie Przejdą”.

Omawiana promocja pozostanie ważna tylko do 14 maja, więc radzimy się spieszyć. Co najważniejsze, jeśli przed upływem tego terminu dodacie rozszerzenie do swojej biblioteki gier wideo w serwisie Origin, PlayStation Store lub w usłudze Xbox Live, to pozostanie ono już tam na zawsze (nawet po wygaśnięciu oferty).

Samo ”Nie Przejdą” (They Shall Not Pass) jest dodatkiem niesamodzielnym, więc wymaga podstawowej wersji gry. Dodatek DLC był pierwszym, dużym rozszerzeniem i zadebiutował w marcu ubiegłego roku. Dodatek DLC wprowadza nowy tryb rozgrywki w postaci Linii Frontu i rozbudowuje listę grywalnych frakcji o Armię Francuską. Ponadto rozszerzenie wprowadza także m.in. cztery dodatkowe mapy i klasę elitarną w postaci czyściciela okopów.

W ubiegłym tygodniu studio DICE ogłosiło, jakoby już w czerwcu zakończony został cykl comiesięcznego aktualizowania gry. Oczywiście nie oznacza to, że nie ukażą się już jakiekolwiek patche, ale rozwój produkcji na pewno mocno zwolni. Należy pamiętać, iż na horyzoncie mieni się prezentacja i przyszła premiera gry Battlefield 5.

Written By
More from Aleks

XBOX – nazwa ?

Magazyn EDGE zamieścił na swojej witrynie listę nazw, które przed startem swojej...
Read More