Battleborn to nowa marka firmy Gearbox Software, odpowiedzialnej za serię Borderlands

Gearbox Software udostępniło w sieci mnóstwo informacji na temat nowej marki, jaką jest Battleborn. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

pobrane
Gearbox Software odpowiada głównie za udaną i popularną markę Borderlands.

Twórcy serii Borderlands zapowiedzieli właśnie swój najnowszy projekt. Poznajcie Battleborn, które będzie strzelaniną pierwszoosobową dostępną na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. 

Rozgrywki będą prowadzone na zamkniętych arenach. Fabułą opowiada o walce charakterystycznych bohaterów o ostatnią gwiazdę we wszechświecie. Rozgrywka ma pozwolić nam na kooperację między graczami, jak również standardowe tryby wieloosobowe. Pierwsze opublikowane informacje głoszą, że rozgrywka będzie naszpikowana elementami subgatunku MOBA, którego najpopularniejsi reprezentanci to League of Legends i Dota 2. Wcielimy się w sześć głównych postaci, którzy przypominają swoim wyglądem cybernetycznego samuraja, łowcę w stylu fantasy, księżniczkę władającą magią, czy też bandytę z pistoletami. 

Na ten moment ujawniono tylko jeden tryb rozgrywki, mianowicie Incursion. Gracze, w pięcioosobowych zespołach, zostaną rozstawieni na jednej arenie i staną do walki ze sobą. Rozgrywka będzie wspierana przez sztuczną inteligencję w postaci botów. Każde zawody rozpoczynać będziemy na pierwszym poziomie doświadczenia, ale z biegiem czasu otrzymamy nowe umiejętności oraz rozwiniemy naszego herosa. 

Czekamy na więcej konkretnych informacji na temat Battleborn oraz nowe fragmenty rozgrywki. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun rzeczonej produkcji.

Written By
More from Patryk

Classical Review – Dino Crisis

Dino Crisis to gra firmy Capcom, która została wydana tylko na PlayStation....
Read More