Autorzy prezentują nowe wideo z gry Hellblade!

Na portalu Vimeo opublikowano najnowszy materiał wideo prezentujący grę Hellblade. Wygląda na to, że twórcy Heavenly Sword są w wysokiej formie.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Ninja Theory, autorzy zapowiedzianego podczas targów w gamescom 2014 Hellblade opublikowali nowy materiał wideo na serwisie Vimeo. Wideo zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami koncentruje się na zwiastunie FMV, który mogliśmy zobaczyć w trakcie targów w Kolonii. 

Dziennik developera możemy obejrzeć w jakości High Definition. Zespół Ninja Theory zaprasza nas do swojej siedziby, gdzie możemy rzucić okiem na proces pracy nad rzeczonym zwiastunem. Jak się okazuje, stworzenie takiego materiału nie należy do prostych zadań. Animacja komputerowa to wciąż spore wyzwanie dla grafików. Producenci przenieśli scenkę ze wstępnych szkiców do środowiska trójwymiarowego. Zachowali przy tym charakterystykę głównej bohaterki oraz wypełnili ją świetną animacją i mnóstwem szczegółów.

Warto również podkreślić, że Ninja Theory jest zarówno producentem, jak i wydawcą Hellblade. Wpływa to pozytywnie na proces produkcji gry, bowiem autorzy nie muszą zmagać się z odgórnymi terminami czy decyzjami. Gra pojawi się tylko na PlayStation 4 w przyszłym roku. Czekamy na udostępnienie kolejnych materiałów wideo, tym razem przedstawiających fragmenty rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront – trailer dodatkowej zawartości gry w postaci Bitwy o Jakku

Electronic Arts opublikowali właśnie najnowszy trailer gry Star Wars Battlefront. W zasadzie...
Read More