Aktualizacja World of Tanks – nowy tryb gry, specjalna mapa, samouczek PvE, więcej czołgów HD

Poznajcie najnowsze szczegóły dotyczące aktualizacji gry World of Tanks przygotowanej przez firmę Wargaming. Jest trochę nowości, czołgi w HD, samouczek PvE oraz tryby gry.

Aktualizacja 9.12 do World of Tanks jest już dostępna w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzień później zadebiutuje w Azji. Daniem głównym jest to nowy tryb gry o nazwie „Rozwałka”, specjalna mapa, więcej modeli czołgów w wysokiej rozdzielczości oraz po raz pierwszy – samouczek w systemie PvE (gracze kontra sztuczna inteligencja).

Tryb “Rozwałka” dodaje nowe mechaniki do gry jak możliwość odradzania się w bitwie, bitwy garażowe, naprawę czołgów i przechwytywanie flag. Ponadto, skorzystacie w nim z unikatowych umiejętności „Artyleria” i „Nalot z powietrza”, co pozwoli zadać dużo uszkodzeń na polu walki. Specjalnie przygotowana mapa, „Berlin” jest również gotowa do użytku w tym trybie oraz zestaw misji osobistych, gdzie główną nagrodą za dobrą służbę będzie potężny czołg 10 poziomu – T-22 sr.

Aktualizacja 9.12 przynosi ze sobą również ciągłą poprawę efektów wizualnych w postaci 28 czołgów w HD, wzbogaconym trybie dostosowywania pojazdów o nowe kamuflaże, inskrypcje i emblematy. W linii brytyjskiej pojawił się mocny Centurion Action X zastępując FV4202. Ważną nowością jest również dodanie trybu PvE. Samouczek pozwoli nowym graczom wziąć udział w bitwach przeciwko sztucznej inteligencji i poznać na spokojnie podstawy mechaniki gry oraz swoje pierwsze czołgi.

Poniżej możecie zobaczyć dziennik producenta, w którym to specjaliści z firmy Wargaming informują graczy o wprowadzanych zmianach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=AqwdOKeJeyw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

Rozdajemy ostatnie kody do World of Tanks: Xbox 360 Edtition na czołg Tetrarch

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję kodów dających dostęp do czołgu Tetrarch, oraz...
Read More