Agnieszka Bachleda-Curuś przypadkowo zapowiada grę Wolfenstein: The New Order 2?

Telewizja śniadaniowa to raczej słabe źródło informacji na jakikolwiek temat, a co dopiero mówić o grach wideo. Okazuje się jednak, że nieogarnięte gwiazdy filmowe nie potrafiąc trzymać języka za zębami mogą zapowiedzieć wspaniałą grę.

Popularna aktorka Alicha Bachleda-Curuś uczestniczyła w rozmowie z dziennikarzami stacji telewizyjnej TVN, w której wypowiedziała się na temat udziału w pracach nad grą Machine Games. Aktorka wspomniała otwarcie, że pracuje aktualnie nad grą Wolfenstein: The New Order 2. Tak, kontynuacją hitu sprzed kilkunastu miesięcy na Xbox One i PlayStation 4.

Okazuje się, że wielka tajemnica, jaką starało się ukryć studio Machine Games została wyjawiona przez przypadek przez Alicję Bachledę-Curuś. Aktorka przyznała, że prace nad grą potrwają jeszcze dwa lata, a ona sama lubi grać w ten tytuł. Oto co gwiazda powiedziała na temat Wolfenstein: The New Order 2:

”Kontynuuję w dalszym ciągu realizację takiej gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część i teraz kręcimy drugą, co potrwa jeszcze dwa lata. Akurat w tę grę grałam jako dziecko, nie wiem czy mogę się do tego przyznać, i bardzo się cieszyłam, jak dotarłam do tego momentu, gdzie mogę zastrzelić Hitlera.”

Warto zatem czekać na komentarz samej Bethesdy w tej sprawie. Druga część The New Order z pewnością będzie dużym wydarzeniem w branży gier wideo. Pierwsza część pojawiła się na rynku w roku 2014 na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez branżowe media. Jej średnia na serwisie Metacritic wynosi dziś 79 punktów. Jesteście gotowi na kontynuację przygód Blazkowicza?

[efsflexvideo type=”other” url=”http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/bachleda-curus-dzika-meksykanka,180132.html” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Logitech wprowadza na rynek głośniki Logitech z533

Ligitech po wprowadzeniu w życie nowej marki Logi poszerza swoją linię markowych...
Read More