A gdyby tak Fallout 4 było grą w stylu pierwszych odsłon serii?

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe ujęcia z teoretycznej wersji gry Fallout 4 spod dłuta nieistniejącego już studia Black Isle. Oj gdyby gra mogła tak wyglądać.

Fallout 4 to gra studia Bethesda, które wyprodukowało ogromne RPG akcji umiejscowione w trójwymiarowym świecie. Grać możemy z widoku trzecioosobowego oraz klasycznego FPP. A co gdyby grą zajmowało się studio Black Isle, czyli twórcy oryginalnych, dwóch pierwszych odsłon tego kultowego cyklu?

W takim przypadku rzut izometryczny wyglądałby niesamowicie i szczerze powiedziawszy, możliwe że gra byłaby nawet lepsza, aniżeli pełny trójwymiar. Byłby klimat poprzedniczek, to z pewnością, a na dowód tego w sieci pojawiła się niewielka galeria screenów z tej edycji gry, którą przygotowali fani gry Fallout 4.

W mojej opinii tego typu gra wyglądałaby świetnie i teoretycznie Fallout 4 mógłby odnieść duży sukces nawet w takim stylu. Rzut izometryczny w grach wideo jest już coraz mniej stosowany, ostatnimi wielkimi przedstawicielami tego rodzaju ujęcia kamery w grach RPG są chociażby Pillars of Eternity czy Divinity: Original Sin. Szkoda, ale warto sprawdzić poniższe kilka ujęć, aby zobaczyć potencjał gry.

Fallout 4 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł może się pochwalić średnią ocen na poziomie 87 punktów.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Fallout to komputerowa gra fabularna osadzona w świecie postapokaliptycznym, wyprodukowana przez Black Isle Studios i wydana w 1997 przez Interplay Entertainment. Jej kontynuacją jest Fallout 2, a w późniejszym okresie trójwymiarowe Fallout 3 oraz Fallout: New Vegas.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/Fallout-4-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/Fallout-4-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/Fallout-4-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/Fallout-4-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order już w sprzedaży

Wolfenstein: The New Order to pierwszoosobowa gra akcji zaprojektowana przez firmę Bethesda....
Read More