Microsoft postanowił jeszcze przed targami E3 zapowiedzieć grę Forza Horizon 2. Tytuł trafi tej jesieni na Xboksa 360 oraz Xbox One.

Wysypał się dzisiaj worek z wielkimi zapowiedziami. Swoje trzy grosze dorzuca w tej materii Microsoft, które zapowiedziało właśnie grę Forza Horizon 2. Tytuł ma trafić w tym roku na konsole Xboks 360 oraz w wersji na Xbox One. Przy pracach nad tą grą bierze udział firma PlayGround Games, która zamierza rozwijać konwencję oryginału. Gra została tylko zapowiedziana, ale więcej informacji i pierwsze materiały na jej temat powinniśmy poznać podczas targów E3.
Tytuł pozwoli zasiąść za kierownicami setek licencjonowanych samochodów. Co więcej, logotyp gry ma promować najnowszy model Lamborghini z roku 2015. Środowisko gry jest wzorowane na Południowej Europie, co ma tylko spotęgować kolorystykę gry, oraz autentycznie powiększyć możliwości podczas rozgrywki. Więcej informacji poznamy już wkrótce!

