W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź gry Homefront: The Revolution w wersjach na komputery osobiste oraz PlayStation 4 i Xbox One.

W sieci pojawiły się zaskakujące wiadomości na temat gry Homefront. Mianowicie studio Crytek zapowiedziało właśnie drugą część serii. Poniżej możecie przyjrzeć się pierwszym oficjalnym materiałom z Homefront: The Revolution. Tytuł opowiada o kontynuacji zmagań obywateli Stanów Zjednoczonych z najeźdźcą, który okupuje kraj. Bohater gry będzie w stanie formować własny oddział, budować obozowisko, zapory drogowe, przeszkody. Rozgrywka ma mieć miejsce w pełni otwartym świecie, gdzie nasze poczynania będą miały bezpośredni wpływ na jego prezentację.
Poniżej możecie obejrzeć oficjalną okładkę gry, oraz pierwszy promocyjny zwiastun. Homeftont: The Revolution ma trafić na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste już w przyszłym roku.

