W sieci udostępnione zostało pierwsze 10 minut rozgrywki z gry Resident Evil HD, która debiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Długo oczekiwany Resident Evil HD pojawił się wreszcie na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 i komputerach klasy PC. W sieci został opublikowany fragment rozgrywki obrazujący pierwsze 10 minut gry. Za nagranie odpowiada GamesHQMedia.
Sympatycy klasyki w nowych sztach powinni dziś piać z zachwytu, głównie za sprawą debiutującego na rynku Resident Evil HD. Tytuł pojawił się między innymi na konsolach nowej generacji, toteż w sieci nie mogło zabraknąć pierwszych materiałów z rozgrywki. Za poniższą prezentację obrazującą pierwsze 10 minut z rozgrywki odpowiada kanał GamesHQMedia, na którym możemy obejrzeć Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda w akcji.
Warto również zapoznać się z pierwszymi ocenami, które pojawiają się w sieci. Fani marki Resident Evil mają dziś małe święto, filmik do wglądu poniżej.
[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/19/watch-the-first-10-minutes-of-resident-evil-hd-remaster-on-ps4-a-fresh-coat-of-1080p-paint/]
