Życzenia świąteczne od redakcji Projekt Konsola.pl

Redakcja Projekt Konsola pragnie złożyć Wam najszczersze życzenia świąteczne. Nie tylko dotyczące branży gier wideo, naszej pasji, ale również życia osobistego i zawodowego.

Redakcja Projekt Konsola życzy wszystkim wesołych świąt!
Redakcja Projekt Konsola życzy wszystkim wesołych świąt!

Projekt Konsola jako nowy twór na polskim rynku powstało rok temu, również w sezonie świątecznym grudnia 2013. Powstaliśmy z pasji, z wielkiej chęci dzielenia się informacjami z branży gier wideo, chęci robienia tego, co kochamy!

Zbliżają się wspaniałe święta Bożego Narodzenia. Wspaniałe w życiu każdego człowieka, nie tylko gracza. Zwracamy się do Was z wyrazem szacunku, życzeniami oraz wielką wdzięcznością za Waszą obecność. Jako redakcja chcemy Wam życzyć w święta oraz nadchodzącym roku wszystkiego dobrego, zdrowia, rozwoju intelektualnego, zawodowego, osobistego oraz wielu pięknych chwil z najbliższymi. Chcemy również życzyć Wam miłości do drugiego człowieka, otwartości na jego osobę, aby w Waszym życiu nie było zbyt wielu konfliktów, a raczej pokój i szczęście.

Jako graczom, życzymy Wam jak najmniejszej ilości opóźnionych premier, wysokiej jakości gier (koniecznie w 1080p i 60 klatkach na sekundę), konkretnego rozkręcenia się konsol nowej generacji, jak również wielu gatunków takich jak wyścigi samochodowe, strategie, RPGi.

Dziękujemy za Waszą obecność i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego. Upragnionych gier pod choinką życzą Patryk, Alek, Mikołaj oraz Piotrek!
Pozdrawiamy graczy!
Pozdrawiamy graczy!

Written By
More from Patryk

Kwadransik z Bound by Flame na PlayStation 4

Bound by Flame to gra RPG przeznaczona na konsole nowej generacji, PlayStation...
Read More