Życzenia świąteczne od redakcji Projekt Konsola.pl

Redakcja Projekt Konsola pragnie złożyć Wam najszczersze życzenia świąteczne. Nie tylko dotyczące branży gier wideo, naszej pasji, ale również życia osobistego i zawodowego.

Redakcja Projekt Konsola życzy wszystkim wesołych świąt!
Redakcja Projekt Konsola życzy wszystkim wesołych świąt!

Projekt Konsola jako nowy twór na polskim rynku powstało rok temu, również w sezonie świątecznym grudnia 2013. Powstaliśmy z pasji, z wielkiej chęci dzielenia się informacjami z branży gier wideo, chęci robienia tego, co kochamy!

Zbliżają się wspaniałe święta Bożego Narodzenia. Wspaniałe w życiu każdego człowieka, nie tylko gracza. Zwracamy się do Was z wyrazem szacunku, życzeniami oraz wielką wdzięcznością za Waszą obecność. Jako redakcja chcemy Wam życzyć w święta oraz nadchodzącym roku wszystkiego dobrego, zdrowia, rozwoju intelektualnego, zawodowego, osobistego oraz wielu pięknych chwil z najbliższymi. Chcemy również życzyć Wam miłości do drugiego człowieka, otwartości na jego osobę, aby w Waszym życiu nie było zbyt wielu konfliktów, a raczej pokój i szczęście.

Jako graczom, życzymy Wam jak najmniejszej ilości opóźnionych premier, wysokiej jakości gier (koniecznie w 1080p i 60 klatkach na sekundę), konkretnego rozkręcenia się konsol nowej generacji, jak również wielu gatunków takich jak wyścigi samochodowe, strategie, RPGi.

Dziękujemy za Waszą obecność i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego. Upragnionych gier pod choinką życzą Patryk, Alek, Mikołaj oraz Piotrek!
Pozdrawiamy graczy!
Pozdrawiamy graczy!

Written By
More from Patryk

Sprawdź najnowszą wersję okularów Google Glass

Firma Google ujawniła nowe informacje na temat okularów Google Glass. Najnowszy model...
Read More