Zwiedzanie grobowców w grze Rise of the Tomb Raider na Xbox One

Twórcy Rise of the Tomb Raider od samego początku zapowiadali udział dużych i skomplikowanych grobowców w najnowszej odsłonie serii. Dziś możecie zobaczyć, jak Lara Croft eksploruje jedną z takich lokacji.

Gry z serii Tomb Raider zawsze cechowały się rozbudowanymi, antycznymi lokacjami, które starały się przypominać wielkie świątynie czy grobowce. Crystal Dynamics w najnowszej odsłonie tego cyklu zdecydowali się przygotować mnóstwo lokacji tego typu, które Lara Croft może eksplorować opcjonalnie, ale nie będzie to tak łatwe i przyjemne, jak się wszystkim wydaje.

Grobowców, jaskiń i świątyń nieco brakowało mi w poprzedniej odsłonie cyklu. Teraz autorzy gry wprowadzają do gry wiele rozbudowanych i wypełnionych skarbami lokacji. Dziś możecie zobaczyć, jak Lara Croft trafia do jednego z grobowców. Miejsca tego typu wypełnione są zagadkami logicznymi, czego również brakowało w poprzedniej odsłonie cyklu. Mniej walki a więcej skakania, kombinowania i myślenia nad łamigłówkami twórców. Czyli wszystko to, czym marka Tomb Raider słynęła przez długie lata.

Poniżej prezentujemy krótki trailer gry Rise of the Tomb Raider, który podkreśla istotę grobowców w najnowszej produkcji Crystal Dynamics. Warto wspomnieć, że w każdej tego typu lokacji na główną bohaterkę będzie czekał wartościowy skarb, nowa broń, gadżet czy interesująca notatka. Myślę że warto będzie zapuszczać się w te miejsca, aby odkrywać ich intrygującą tajemnicę.

Rise of the Tomb Raider jest już coraz bliżej debiutu na Xbox One i Xboksie 360. Gra będzie dostępna w sprzedaży już z dniem 10 listopada tego roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yPkquBfZIW8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Dying Light przesunięte na luty 2015

Dying Light to gra wrocławskiego studia Techland, któa miała w tym roku...
Read More