Zwiastun promocyjny serialu Halo: Nightfall

Firma Microsoft opublikowała pierwszy spot reklamowy serialu Halo: Nightfall, który będzie emitowany na antenie stacji Showtime oraz Xbox One.

Halo: Nihgtfall to wysokobudżetowy serial odcinkowy osadzony w uniwersum gier wideo z serii Halo.
Halo: Nihgtfall to wysokobudżetowy serial odcinkowy osadzony w uniwersum gier wideo z serii Halo.

Producentem serialu Halo: Nightfall jest sam Ridley Scott, prace zaś nadzorowane są przez studio 343 Industries, która zajmuje się produkcją gier z serii Halo. Akcja została osadzona pomiędzy wydarzeniami prezentowanymi w czwartej odsłonie serii i najnowszym Halo 5: Guardians. Głównym bohaterem serialu został niejaki Jameson Locke, który znany jest jako łowca nagród oraz agent w Office of Naval Intelligence. 

Podczas trwającej imprezy Comic-Con poinformowano, iż Locke będzie również jedną z dostępnych postaci w piątej odsłonie cyklu, które pojawić się ma w przyszłym roku na Xbox One. Co więcej, w serialu weźmie udział również odtwórczyni jednej z ról w najnowszym filmie z serii Gwiezdnych Wojen, mowa tutaj o aktorce Christinie Chong. 

Serial odcinkowy Halo: Nightfall ma zadebiutować na rynku listopadzie przyszłego roku, wraz z premierą Halo: The Master Chief Collection na Xbox One. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy spot reklamowy tego przedsięwzięcia. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Microsoft prezentuje reklamę telewizyjną gry Halo 5: Guardians

Microsoft, wydawca gier na konsolę Xbox One, prezentuje opublikowaną wczoraj w nocy...
Read More