Zwiastun promocyjny Resident Evil HD Remastered

Ktoś chętny jeszcze raz wybrać się do mrocznej rezydencji wraz z Jill Valentine?

W sieci udostępniono dłuższy zwiastun gry Resident Evil HD Remastered, która pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.
Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.

Capcom udostępnił nowy materiał wideo z gry Resident Evil HD Remastered. Dzięki temu dowiadujemy się, jak ostatecznie wyglądać będzie okładka gry, edycja limitowana, jak również sama rozgrywka.

Zwiastun stara się nam zaprezentować nową jakość tej klasycznej produkcji. Autorzy przygotowali dla graczy możliwość wyświetlania obrazu w 4:3 oraz jakości 16:9. Co więcej, popracowano również nad zupełnie nowym, w pełni trójwymiarowym schematem sterowania. Bohater teraz natychmiastowo uda się w kierunku wskazanym przez gałkę analogową, wcześniej obracaliśmy się kierunkowo.

Producent gry postanowił wprowadzić do swojej reedycji nową zawartość. Pojawią się tak zwane ”Raporty Weskera”, dzięki którym dowiemy się nowych faktów na temat scenariusza. Odświeżona wersja gry pozwoli nam zagrać również późniejszymi sylwetkami Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda, tymi znanymi z Resident Evil 5.

W przyszłym roku fani marki Resident Evil nie powinni narzekać. Otrzymacie rzeczone Remastered, jak również zupełnie nową odsłonę w postaci Resident Evil: Revelations 2. Zapowiada się udany rok dla fanów Capcomu.

Written By
More from Patryk

Dlaczego Battlefield: Hardline nie mogło zostać dodatkiem do Battlefield 4?

Trwają beta testy gry Battlefield: Hardline, które odbywają się na konsolach stacjonarnych...
Read More