Zwiastun premierowy Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of Shadows

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of Shadows to gra akcji z wojowniczymi żółwiami ninja w rolach głównych. Tytuł trafi w sierpniu na PlayStation 3 i Xboksa 360. W sieci pojawił się zwiastun premierowy tej gry.

tmnt-out-of-the-shadows-banner

 W sieci pojawił się oficjalny zwiastun premierowy gry Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of Shadows. Gra trafi w sierpniu na platformy PlayStation 3 i Xboksa 360. Jest to oczywiście trójwymiarowa gra akcji, pozwalająca graczom wcielić się w popularne wojownicze żółwie ninja, które regularnie od przeszło trzydziestu lat pojawiają się w kinach, na stronach komiksów oraz telewizji. Za grę odpowiada studio Red Fly, a wydawcą gry zostało Activision Blizzard. Podczas rozgrywki będziemy ścierali wirtualne rękawice z nadchodzącymi wrogami, a sama historia gry została oparta o serial animowany, który emitowany jest na antenie Nickelodeon. Jednakże autorzy gry zdecydowali się na mniej kreskówkową oprawę, toteż otrzymamy całkiem porządny tytuł. 

Jak prezentuje się gameplay w grze Out of Shadows? podczas rozgrywki czwórka bohaterów staje naprzeciw złowrogiego klanu ninja dowodzonego przez znanego wszystkim Shreddera oraz przemierza ulice, kanały i różne zakamarki Nowego Jorku. Walka, walka i jeszcze raz walka. Sami rzućcie okiem i zadecydujcie, czy jesteście zainteresowani.

Written By
More from Patryk

Liniowe gry mają problem, twierdzi producent Far Cry 4

W sieci pojawiła się wypowiedź producenta gry Far Cry 4, który stwierdził,...
Read More