Zwiastun premierowy gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na PC

Firma Bethesda wespół z Zenimax Online opublikowały w sieci gameplay trailer gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited w wersji na PC.

The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.
The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.

Jeżeli tylko nie jesteście świadomi, czym jest The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, to spieszczę z wyjaśnieniami. Jest to reedycja gry pozbawiona abonamentu oraz uzbrojona w kilka aktualizacji oraz dodatków. Tytuł w wersji na PC debiutuje już jutro, edycja na PlayStation 4 oraz Xbox One dopiero w czerwcu.

The Elder Scrolls Online to szturm Bethesdy ze swoją najpopularniejszą marką na popularny gatunek MMORPG.

Nowe wydawnictwo wprowadza kilka kluczowych usprawnień do systemu zabawy. The Elder Scrolls Onlie zawiera wiele schematów z fabularnych odsłon cyklu, jak chociażby nowy system ”Sprawiedliwości” (Justice System), który pilnuje, aby gracze bezkarnie nie zabijali i grabili bohaterów NPC. Delikwent dopuszczający się takiego czynu zostanie z miejsca ścigany, a za jego głowę wyznaczona zostanie nagroda.

Autorzy gry zapowiadają, że edycja konsolowa nie będzie zwykłym portem z PC. Zenimax przebudowali interfejs, dodano opcję rozmów głosowych, jak również zintegrowanie The Elder Scrolls Online z usługami sieciowymi PlayStation Network oraz Xbox Live.

[dzięki – http://www.gamesradar.com/elder-scrolls-online-tamriel-unlimited-trailer-meets-justice/]

teso_pk

Written By
More from Patryk

Ubisoft zapewnia o 60 klatkach na sekundę w Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege od studia Ubisoft będzie działało w jakości 60 klatek...
Read More