Zwiastun premierowy gry Assassin’s Creed Chronicles: China

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed Chronicles: China. Gra debiutuje na rynku 22 kwietnia na PC, XO i PS4.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Assassin’s Creed Chronicles: China to pierwsza gra z nowej trylogii firmy Ubiosft Assassin’s Creed Chronicles. Tytuł otrzymał właśnie zwiastun premierowy, który prezentuje nam ogólny schemat rozgrywki, główną bohaterkę oraz miejsce akcji.

W najnowszej odsłonie tego popularnego cyklu gracz wcieli się w niejaką Shao Jun, która w roku 1526 będzie walczyła o swoje przekonania podczas okresu panowania dynastii Ming. Shao Jun była konkubiną cesarza Zhengde, ale po jego śmierci została zmuszona do ucieczki i wstąpienia w szeregi Bractwa Asasynów.

Premiera Assassin’s Creed Chronicles: China odbędzie się już jutro, a więc 22 kwietnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra jest pierwszą częścią większej trylogii, w późniejszym okresie gracz ma wybrać się do Indii oraz Rosji.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/assassins-creed-chronicles-china-launch.html]

Written By
More from Patryk

Znamy datę ostatniego epizodu The Walking Dead: Season Two

Ostatni odcinek drugiego sezonu The Walking Dead otrzymał oficjalną datę premiery. Finał...
Read More