Zwiastun nowej gry twórców Mercenary Kings

Widać, że Tribute Games. Dopiero co 25 marca miała miejsce premiera Mercenary Kings, a panowie już raczą graczy zwiastunem kolejnej produkcji ich autorstwa.

Curses’ n Chaos taką nazwę nosi następna gra studia Tribute Games. Kolejna gra znów utrzymuje się w klimacie oldschoolowym, jednakże tym razem nie znajdziemy w grze Tribute Games karabinów, ani żadnych podobnych militariów. Są za to szkielety, ropuchy i czarownica, a dla zbieraczy monety. Jak to wygląda? Zobaczcie sami.

Mercenary Kings to niezależna produkcja sfinansowana za pomocą serwisu Kickstarter. Jest to klasyczna scrollowana strzelanina, gdzie akcję obserwujemy z boku oraz poruszamy się w prawo po drodze eliminując przeciwników.Głównym bohaterem jest najemnik, którego głównym celem jest zemsta na organizacji przestępczej. Większość czasu spędzamy na pokonywaniu oponentów, którzy wraz z postępem są coraz lepiej uzbrojeni. Aby łatwiej nam było ich pokonać w grze zastosowano rozbudowany system carftingu, dzięki fantom, które wypadają z naszych przeciwników możemy ulepszać własną broń, pancerz i noże. Graficznie gra nawiązuje do produkcji z lat 90. Mercenary Kings ukazało się na PC, PlayStation 4 oraz na PlayStation Vita.

More from Mikołaj Ciesielski

Destiny z rozdzielczością 1080p również na Xboksie One, ale nie podczas bety

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina utrzymana w klimatach science- fiction. W czerwcu odbyły...
Read More