Zwiastun Metal Gear Online oraz specjalna wersja PlayStation 4- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Do sieci trafił zwiastun trybu online najnowszej odsłony serii Metal Gear Solid. Ponadto Konami zaprezentowało specjalną edycje PlayStation 4 dedykowaną piątej części cyklu.

Hideo Kojima uznawany jest za ojca serii Metal Gear Solid.

Od kilku godzin do sieci trafiąją informacje związane z najnowszą odsłoną serii Metal Gear Solid. Okazuje się, że wraz z piąta częścią cyklu na rynku zadebiutuje również Metal Gear Online, czyli tryb wieloosobowy tryb dla fanów gier z serii Metal Gear Solid.

Twórcy opublikowali również zwiastun trybu sieciowego. Trzeba przyznać, że na materiale prezentuje się on po prostu wybornie i na pewno żaden fan serii nie powinien być zawiedziony. Oczywiście jeżeli w dniu premiery, owy tryb rzeczywiście będzie się tak prezentował. Materiał okraszony jest komentarzem i zdradza kilka szczegółów na temat Metal Gear Online.

Do sieci trafiła również informacja, że Konami przygotuje specjalną wersję PlayStation 4, która zadebiutuje wraz z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Trzeba przyznać, że prezentuje się ona wyśmienicie, a niektórzy fani Big Bossa na pewno skuszą się na taki sprzęt. Poinformowano, że edycja ta trafi na rynek japoński, nie wiadomo więc, czy pojawi się również na Zachodzie.
 

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- twórcy prezentują kolejny, niezwykle klimatyczny trailer

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More