Zwiastun i data premiery drugiego epizodu The Walking Dead

Drugi sezon The Walking Dead zapowiedziany, ponadto otrzymaliśmy pierwszy zwiastun. Poniżej możecie sprawdzić jakie atrakcje czekają Was w jeszcze przed świętami.

The-Walking-Dead-Game-Banner

 

Drugi epizod The Walking Dead będzie bezpośrednią kontynuacją ambitnego dzieła studia Telltale Games z roku 2012. Mówimy o epizodycznej przygodówce point-and-click, gdzie główną role odgrywa świetny scenariusz gry i hordy zombies. W trakcie rozgrywki wcielimy się w dobrze nam znaną Clementine, która postara się przeżyć w niebezpiecznym świecie opanowanym przez nieumarłych. Co ciekawe, na naszej drodze napotkamy szereg znajomych z poprzednich odcinków.  Podstawowy model rozgrywki nie ulega zmianom, to wciąż świetnie poprowadzona historia, z mnóstwem sekwencji QTE. Technologicznie gra nie uległa większym zmianom, szczerze powiedziawszy, komiksowa stylistyka tego nie potrzebuje. Telltale Games wciąż jednak korzysta z dobrodziejstw autorskiego silnika, którego wiek wyraźnie widać.

Twórcy zapowiedzieli, iż gra trafi na półki sklepowe już 17 grudnia, gdzie za całą serię przyjdzie nam zapłacić 23 dolary. Kolejne odcinki The Walking Dead ukazywać się będą co dwa tygodnie, zwiastun projektu poniżej.

Written By
More from konadmin

Tomasz Gop stworzy dla City Interactive nową grę RPG

Firma City Interactive najwyraźniej pozazdrościła konkurencji spod szyldu CD Projekt sukcesu Wiedźmina...
Read More