Zwiastun Grand Theft Auto V w formie prawdziwego filmu!

W sieci został opublikowany pierwszy zwiastun Grand Theft Auto V w formie filmu z prawdziwymi aktorami. Jest to oczywiście amatorski projekt, ale niezwykle ciekawie zrealizowany.

Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.
Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.

Amatorski filmik nakręcono na podstawie jednego z pierwszych zwiastunów gry Grand Theft Auto V. Za obraz odpowiada hiszpańska firma Zapruder Pictures, która najwyraźniej jest wielkim fanem twórczości Rockstar. Krótki materiał wideo wiernie stara się odwzorować charakterystykę oryginalnego trailera. Widzimy na nim bohaterów, samochody, jak również Madryt w roli oryginalnego Los Santos.

W opisie produkcji możemy wyczytać, że to jeden z pierwszych projektów tej firmy. Jest on swoistą zachętą do wspierania zespołu na platformie Indiegogo, gdzie zbierają oni pieniądze na nowy film. Ma być to projekt ”Red Dead Redemption: Seth’s Gold”, który będzie krótkometrażowym filmem osadzonym w realiach znanej nam dobrze gry. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani, możecie dorzucić kilka groszy do portfela tej produkcji.

Piąta odsłona serii pierwotnie ukazała się na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Na konferencji Sony, w trakcie ostatnich targów E3, potwierdzono obecność gry na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Wiele elementów tytułu zostanie poprawionych, w tym oprawa graficzna, bohaterowie oraz dorzucone zostaną nowe zwierzęta. Poniżej możecie rzucić okiem na krótką prezentację pracy zespołu z Hiszpanii.

Written By
More from Patryk

Porządna porcja rozgrywki z Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, która...
Read More