Zwiastun dodatku DLC Dead Kings do Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft opublikowała zwiastun dodatku w formie DLC o nazwie Dead Kings do gry Assassin’s Creed: Unity. Zawartość będzie dostępna w styczniu na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Assassin's Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona,  warto dodać.
Assassin’s Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona, warto dodać.

W sieci pojawiły się właśnie oficjalne informacje na temat daty premiery fabularnego dodatku DLC o nazwie Dead Kings do gry Assassin’s Creed: Unity. Zawartość zostanie udostępniona 13 stycznia na Xbox One oraz PC, dzień później dodatek pojawi się również na PlayStation 4.

Miejscem akcji fabularnego dodatku Dead Kings będzie miasteczko Saint Denis, które słynie z krypt wielkich osobistości Francji. Główny bohater gry, Arno Dorian, uda się na niebezpieczną misję do Bazyliki. Podczas misji będzie on mógł korzystać z zupełnie nowej broni jaką będzie Guillotine Gun.

Warto podkreślić, iż w ramach przeprosin za problemy przy premierze gry firma Ubisoft oferuje ten dodatek wszystkim bez dodatkowych opłat. Co więcej, wszyscy Ci, którzy zdecydowali się zakupić przepustkę sezonową do gry Assassin’s Creed: Unity będą mogli pobrać jedną grę tego wydawcy za darmo. W skład grupki bezpłatnych gier wchodzą: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends oraz Just Dance 2015.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/06/assassins-creed-unity-dead-kings-free/]

Written By
More from Patryk

Remake Final Fantasy VII będzie działał na silniku Unreal Engine 4

Jedną z największych niespodzianek tego roku jest zapowiedź Final Fantasy VII Remake...
Read More