Zwiastun Crysis 2

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii crysis2
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii crysis2

Crytek opublikowało nowy zwiastun gry Crysis 2 ukazujący możliwości naszego bohatera.

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii crysis2_1

Crysis 2 to efektowny FPS osadzony w realiach inwazji obcych na naszą planetę. Nasz bohater jest jednym ze śmiałków uzbrojonym w nanoskafander umożliwiający nadludzkie zdolności , stawiającym czoła nieproszonym gościom. Premiera gry została wyznaczona na 25 marca 2011 roku, tytuł ukaże się na komputery osobiste, konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Crysis 2 to kontynuacja przeboju z 2007 roku za którą odpowiedzialne jest studio Crytek. Fabuła gry odbywa się 3 lata po wydarzeniach z części pierwszej. Obcy przez ten czas nie próżnowali i zajęli pokaźny kawałek naszej planety. W drugiej części nasz bohater rzucony jest w wir wydarzeń, w sam środek zrujnowanego Nowego Jorku kontrolowanego przez sondy obcych.

Wydawcy zaznaczyli że Crysis 2 będzie wyróżniał się w dwóch kwestiach w porównaniu do części pierwszej. Po pierwsze postawiono ogromny nacisk na fabułę gry, ma być ona nasycona przerywnikami filmowymi utrzymującymi gracza w napięciu oraz bogatymi dialogami. Głębokie zmiany zaszły również w sposobie działania nanoskafandra. Nasz pancerz umożliwia nam działanie w dwóch trybach tj. niewidzialności oraz armor ( tryb zwiększający statystyki bohatera ). Oprócz głównych trybów będą jeszcze dwa dodatkowe tryby oraz inne możliwości modyfikacyjne kombinezonu. W zależności od naszych wyborów postać będzie rozwijała się w danym kierunku.

Crytek opublikował nowy zwiastun który ukazuję tylko niektóre z umiejętności jakie możemy uzyskać dzięki naszemu wdzianku. Oprócz możliwości bohatera trailer ukazuję spustoszony i rozpadający się krajobraz zniszczonego Nowego Jorku.

 

Written By
More from konadmin

FF XIII-2 będzie mroczne i tajemnicze?

Final Fantasy XIII-2 będzie dużo bardziej mroczne i tajemnicze od pierwszej części...
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii crysis2

Crytek opublikowało nowy zwiastun gry Crysis 2 ukazujący możliwości naszego bohatera.

" />