Zostań cesarzem w The Elder Scrolls Online!

Bethesda, wespół ze studiem Zenimax, od dłuższego czasu dłubie nad internetową odsłoną serii The Elder Scrolls. Do sieci wyciekły kolejne ciekawe informacje, tym razem jak zostać cesarzem!

xbox ps4

Przypomnę tylko, iż akcja gry toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Fabuła kręci się wokół paktu, który został podpisany pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco, celem odzyskania władzy nad cesarstwem. Gracze mogą wybrać, do której frakcji należeć będzie ich bohater. Do wyboru są trzy stronnictwa, przy czym każde z nich walczy z Imperium i znajduje się w posiadaniu potężnej armii. Jeżeli komuś zamarzy się cesarska kariera nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego dokonać. Cesarskich zaszczytów doświadczą tylko Ci gracze, którzy na polu bitwy wykażą się wielką odwagą i wytrwałością.

Pod uwagę będą brani gracze, którzy wygrają jak najwięcej razy walkę w trybie PvP, jak również pomogą sporej liczbie innych graczy. Drugim, równie kluczowym elementem, jest poprowadzenie swojej drużyny tak, aby przejąć jak największą liczbę posterunków na mapie. Podczas grania w The Elder Scrolls Online, członkowie drużyny będą zdobywać, tak zwane, punkty Przymierza (Alliance Points), a gracz z największą ich ilością zostanie okrzyknięty cesarzem. Osoba taka będzie mogła liczyć na małe bonusy i dodatki, które udzielą się całej, podległej mu grupie. Za szlacheckim tytułem idą również nowe umiejętności specjalne, które mają siać popłoch na serwerach. 

Gra trafi na półki sklepowe wiosną 2014 roku. The Elder Scrolls Online dedykowany jest konsolom nowej generacji, a więc zagramy w nią tylko na PlayStation 4 lub Xboksie One.

Written By
More from konadmin

Hawken pręży muskuły na nowym wideo!

Hawken to wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa, w której gracze przejmują kontrolę nad potężnymi...
Read More