Zombies atakują zewsząd na nowym gameplayu z Dying Light

W sieci udostępniono nowe materiały wideo z gry Dying Light. Jest to kolejny tytuł z gatunku FPP, którego tematyką jest walka z zombies.

Czy Dying Light jest realną alternatywą dla takich gier jak Dead Island czy Dead Rising?
Czy Dying Light jest realną alternatywą dla takich gier jak Dead Island czy Dead Rising?

Firma Techland pojawiła się na targach w Kolonii celem zaprezentowania graczom i publiczności fragmentów wideo z gry Dying Light. W sieci pojawiły się bardzo interesujące zapiski zagranicznych redakcji, które zarejestrowały materiał metodą off-screen (prosto z ekranu telewizora). Jak myślicie, warto czekać na ten tytuł?

W mojej skromnej opinii warto, ponieważ jest to świeże spojrzenie na eksplorację otoczenia w trakcie rozgrywki. Nie jest to typowa gra z gatunku First Person Shooter. W Dying Light twórcy koncentrują się na możliwości korzystania z całego miasta, jego budynków mieszkalnych, zabudowań i zakamarków. Na szczególną uwagę zasługują z pewnością narzędzia do walki, jak chociażby elektryczna siekierka. Na placu boju spotkamy również większych, a wiec trudniejszych do ubicia przeciwników. Będziemy musieli poradzić sobie z nimi w zręcznościowy sposób, często przy korzystaniu z architektury otoczenia.

Dying Light pozwoli rozegrać zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i kooperację. Premiera została zaplanowana na luty przyszłego roku, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

PES 2015 na PlayStation 4 w Full HD, co z wersją na Xbox One?

Pro Evolution Soccer 2015 na PlayStation 4 będzie wyświetlane w jakości Full...
Read More