Zombi, czyli port ZombiU zapowiedziany na PlayStation 4 oraz Xbox One

Nintendo Wii U traci kolejnego exa w postaci ZombiU, które teraz, pod nazwą Zombi, pojawi się również na PlayStation 4 oraz Xbox One.

ZombiU pojawiło się w 2012 roku, jako ekskluzywna gra wraz z debiutującym Nintendo Wii U. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez dziennikarzy, ale na konsoli giganta z Kioto nie zdobyła wielkiej popularności. Teraz port na PlayStation 4 i Xbox One będzie miał szansę zdobyć nowych fanów.

Firma Ubisoft potwierdziła, że już 18 sierpnia na PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się Zombi w wersji cyfrowej. Szkoda tylko, że jeszcze nie ujawniono ceny tej gry. Mimo wszystko warto się zainteresować, bo ponoć ma być to ”dopakowana” wersja oryginału.

Gra na PlayStation 4 oraz Xbox One będzie dysponowała usprawnioną grafiką oraz sterowaniem. Wiemy również, że rozszerzone zostanie pole widzenia naszej postaci. Oczywiście dorzucono nowe rodzaje broni, uzbrojenia oraz przedmioty. Co ciekawe, teraz gracze będą mogli korzystać z łopaty, która ranić będzie kilku wrogów jednocześnie.

Interfejs oraz minigierki zostaną przeniesione w podobnej formie na ekran naszego telewizora (wcześniej kontroler Wii U). Tytuł otrzymał nawet swój trailer, który możecie przejrzeć poniżej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/zombiu-coming-to-ps4-xbox-one-pc-in.html]

 

Written By
More from Patryk

Volkswagen Polo R na nowym zwiastunie gry WRC 5

W tym roku fani gier motoryzacyjnych nie powinni narzekać. Na PlayStation 4...
Read More