Zobaczy kilkadziesiąt minut z gry Until Dawn na PlayStation 4

Until Dawn na PlayStation 4 to bardzo intrygujący horror, który inspirowany jest filmami rodem z Hollywood. Tytuł ostatnio mieli szansę ograć wybrani dziennikarze, zobaczcie jak im to wychodziło.

Dzięki redakcji PlayStation Access możemy sprawdzić kilkadziesiąt minut z gry Until Dawn. Początkowo gra była tworzona na PlayStation 3 i PS Move, ale bardzo dobrze się stało, że zdecydowano się przenieść ją na PlayStation 4.

Standard wykonania Until Dawn jest bardzo wysoki. To klasyczny horror z kamerą umiejscowioną za plecami bohatera. Inspiracja to horrory klasy B rodem z Hollywood, gdzie grupka młodych ludzi trafia do opuszczonego domu. Już teraz mi się to bardzo podoba, bo przypomina mi standard wykonywania gier survival horror z okresu PlayStation i PlayStation 2 (patrz pierwsze odsłony Resident Evil, Silent Hill).

Ujęcia kamery są efektowne, gracz nie widzi wszystkiego, wiele elementów skrywanych jest w ciemności, a przecież nie od dziś wiadomo, iż boimy się najbardziej tego, czego nie widać. Oczywiście oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie.

Warto się zainteresować, bo premiera na PlayStation 4 już 25 sierpnia.

 

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

Sony wcale nie zrezygnowało z tworzenia gier na PlayStation Vita?

Wiele wskazuje na to, że firma Sony jednak odpuściła sobie temat PlayStation...
Read More
  • Jarosław Kozieł

    Wygląda objecująco 😉