Zobaczcie zwiastun premierowy Dying Light

Firma Techland opublikowała w sieci zwiastun premierowy gry Dying Light. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już w najbliższy piątek.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Stworzona przez Techland gra Dying Light to zupełnie nowa historia o przetrwaniu, osadzona w mieście zdewastowanym przez tajemniczą epidemię. Kyle Crane, agent działający pod przykrywką, zostaje wysłany do strefy kwarantanny z zadaniem odnalezienia wysokiej rangi oficera wojskowego. Misja dokonuje jednak nieoczekiwanego zwrotu, a Crane trafia w sam środek walki o przetrwanie.

Najważniejsze cechy gry:
  • Poczuj prawdziwą wolność – Niezależnie, czy skaczesz między dachami, wspinasz się po ściany, czy atakujesz wrogów z powietrza, po mieście zawsze poruszasz się swobodnie i szybko.
  • Brutalność kreatywna – Walcz z wykorzystaniem szerokiego wachlarza broni białej: noży, kijów, siekier, a także potężnych choć głośnych broni palnych. Korzystaj z niecodziennych ulepszeń broni i twórz własne narzędzia walki.
  • Łowca za dnia, nocą zwierzyna – W świetle dziennym eksploracja miasta i zdobywanie zapasów przychodzi stosunkowo łatwo. Jednak po zmroku zombie stają się zwinniejsze i bardziej niebezpieczne, więc będziesz musiał użyć wszelkich możliwych środków, żeby przetrwać do wschodu słońca.

W sieci został opublikowany najnowszy filmik promujący superprodukcję lokalnego producenta. Techland wiąże wielkie nadzieje z premierą Dying Light, która odbędzie się już 30 stycznia na terenie naszego kraju. Gra będzie dostępna na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Microsoft odnotował ogromne zainteresowanie kontrolerem Elite do Xbox One

Firma Microsoft odnotowała ogromne zainteresowanie elitarnym kontrolerem do konsoli Xbox One. Gigant...
Read More