Zobaczcie w akcji Lamborghini Huracan w Driveclub

Evolution Studios publikują w sieci kolejny gameplay po aktualizacji Driveclub. Tym razem twórcy gry próbują nas zachwycić samochodem Lamborghini Huracan.

Driveclub to absolutnie jedna z najlepszych i najładniejszych gier wyścigowych na rynku.
Driveclub to absolutnie jedna z najlepszych i najładniejszych gier wyścigowych na rynku.

Lamborghini Huracan wchodzi w skład aktualizacji gry Driveclub, która jest dostępna na serwerach PlayStation Network. Dzięki patchowi gracze mogą osobiście przetestować kilka samochodów ze stajni Lamborghini. Oczywiście wśród aut znajduje się również potężne Lamborghini Huracan. Dzięki najnowszemu materiałowi wideo możecie zobaczyć tego ”potwora” w akcji.

Lamborghini zostało założone w roku 1963. Pierwszym samochodem tego producenta było legendarne Lamborghini 350 GT.

Evolution Studios przygotowali nie tylko paczkę samochodów dla zainteresowanych dodatkiem DLC (wchodzi w skład przepustki sezonowej), ale również garść nowych trofeów do odblokowania. Dodatek w formie detalicznej został wyceniony na około 25 złotych. Ponadto studio odpowiedzialne za Driveclub nadal poprawia błędy rozgrywki, choć trzeba przyznać, że tytuł śmiga całkiem nieźle, wygląda wybitnie, a na serwerach do gry wieloosobowej jest już ład i porządek.

Driveclub dostępne jest ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4. Tytuł pojawił się pod koniec zeszłego roku i uzyskał średnią ocen na poziomie 71 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/driveclub-lamborghini-huracan-gameplay.html]

Written By
More from Patryk

Ujawniono zawartość przepustki sezonowej Dying Light

W sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące przepustki sezonowej dla gry Dying...
Read More