Zobaczcie unboxing edycji kolekcjonerskiej gry Fallout 4

Niektórzy szczęściarze ze Stanów Zjednoczonych już teraz mogą ogrywać mocarne Fallout 4 na PlayStation 4 czy Xbox One. Co więcej, druga strona świata dorwała się już nawet do edycji kolekcjonerskiej gry.

Jedną z największych premier tego roku jest Fallout 4 na konsolach stacjonarnych oraz pecetach. Gra debiutuje za 11 dni, ale już teraz niektórzy gracze i recenzenci weszli w posiadanie tego tytułu. Redakcje w Stanach Zjednoczonych ponoć już ogrywają Fallout 4, a edycję kolekcjonerską, tak zwane Pip Boy Edition, zdecydował się rozpakować na wizji niejaki ChampChong z Australii. Użytkownik YouTube oczywiście nagrał całe wydarzenie i podzielił się nim z nami w internecie.

Dzisiaj możecie sami się przekonać, jak prezentują się gadżety z edycji kolekcjonerskiej gry Fallout 4. Pip Boy Edition to w zasadzie jeden, główny gadżet w postaci wsparcia naszego smartphone’a. Replika działa i wygląda znakomicie, ale aktualnie nie można połączyć się z dedykowaną aplikacją, bowiem nie nastąpiła jeszcze oficjalna premiera gry. Z pewnością fajnie to wygląda, ale wątpię, czy ktoś będzie tego używał codziennie, bo to raczej nieco ”ekstrawaganckie” rozwiązanie.

Fallout 4 zbliża się wielkimi krokami i absolutnie nic nas już nie powstrzyma przed zagrywaniem się tym tytułem. Gra pojawi się już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

Tak się robi i wydaje gry wideo. Bez zbędnych trailerów, zdjęć, zapowiedzi i rozbujanego marketingu. Bethesda zapowiedziała grę i wydała ją kilka miesięcy później. Zapowiedzieli grę, na którą czekaliśmy tyle lat, o plotkach na jej temat nie będę nawet wspominał.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”http://serwis.projektkonsola.pl/fallout-4-pokrylo-sie-zlotem-panie-i-panowie/” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider z trybem Endurance

Crystal Dynamics nie przestaje rozwijać swoją superprodukcję w postaci Rise of the...
Read More