Zobaczcie system Levolution w grze Battlefield Hardline

Gameplay z trybu multiplayer gry Battlefield Hardline został zamieszczony w sieci. Użytkownik YouTube o ksywce Westie ponownie testuje najnowszą grę Visceral Games.

Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!
Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!

Użytkownik platformy YouTube o pseudonimie Westie mógł przetestować osobiście tryby wieloosobowe w grze Battlefield Hardline. Udostępnił on gameplay przedstawiający lokacje Hollywood Heights oraz Everglades. Celem nagrania było pokazanie, jak ewoluował i został przygotowany system Levolution znany z Battlefield 4.

Battlefield Hardline w ruchu wygląda niezwykle dobrze, system zniszczeń został zachowany i rozwinięty w dobrą stronę.

W najnowszej odsłonie serii system zniszczalności otoczenia oczywiście zostanie rozwinięty. W trakcie zabawy, w konkretnych trybach rozgrywki, gracze będą mogli, a czasem będą zmuszeni, do destrukcji wybranych elementów i konstrukcji otoczenia. Battlefield Hardline idzie za przykładem Battlefield 4, dlatego też rozgrywka jest bardzo rozbudowana – gracz nie może czuć się w żadnym miejscu bezpiecznie, wszystko można zniszczyć i zmienić obraz likacji.

Battlefield 4 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC już z dniem 17 marca.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/13/battlefield-hardline-how-to-activate-levolution-on-hollywood-heights-and-everglades/]

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera FIFA 15

Dziś wielka premiera FIFA 15 na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych.  ...
Read More