Zobaczcie siły dzikiej natury w grze Rise of the Tomb Raider

Jesteście gotowi na kolejny materiał wideo z gry Rise of the Tomb Raider na Xbox One? Tytuł zapowiada się wyśmienicie, a dziś możecie zobaczyć walkę Lary Croft z siłami natury.

Firma Crystal Dynamics już od pierwszych zapowiedzi gry Rise of the Tomb Raider przekonywała, że będzie to tytuł zróżnicowany i rozbudowany. Przejawia się to głównie w samej rozgrywce, gdzie Lara Croft będzie musiała stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Chodzi tutaj nie tylko o wrogo nastawionych agresorów, ale również siły natury – zwierzęta takie, jak wilki czy niedźwiedzie.

Oczywiście walka ze zwierzętami została wprowadzona z innego powodu, aniżeli tylko po to, aby urozmaicić przeciwników Lary Croft. W grze Rise of the Tomb Raider zostanie wprowadzony rozbudowany crafting, a więc skóry oraz kły zwierzaków będziecie mogli wykorzystywać do produkcji nowych przedmiotów. Zapowiada się więc fajnie, choć oczywiście trzeba poczekać na pełną wersję gry, aby ocenić jakość i rozmach Rise of the Tomb Raider.

Tytuł ekskluzywnie na Xbox One i Xboksie 360 zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy gameplay gry Crystal Dynamics. Mi się bardzo podoba, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=LaL_1C1FLbM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

GTA 5 jedną z najdroższych gier w historii, uległo tylko Destiny i Call of Duty: Modern Warfare 2

Okazuje się, że Grand Theft Auto V to trzecia, najdroższa gra w...
Read More