Zobaczcie reklamę telewizyjną gry Rise of the Tomb Raider

Dziś firma Microsoft opublikowała nową reklamę telewizyjną gry Rise of the Tomb Raider. Lara Croft jest w formie i w swoim stylu zawstydza wszystkich innych bohaterów gier akcji.

Microsoft, wydawca gier i producent konsoli Xbox One, zdecydował się zaprezentować reklamę telewizyjną gry Rise of the Tomb Raider. Produkcja studia Crystal Dynamics będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada 2015 w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

Jak dobrze pamiętacie, w roli Lary Croft ponownie z udziałem Karoliny Gorczycy – wyłącznie na konsolach Xbox One i Xbox 360. W reklamie wykorzystano utwór „I Shall Rise”, wykonany przez Karen O z zespołu Yeah Yeah Yeahs, który został skomponowany specjalnie dla gry Rise of the Tomb Raider.

W sprzedaży dostępny jest dedykowany zestaw z konsolą Xbox One z dyskiem twardym 1TB i grami Rise of the Tomb Raider i Tomb Raider Edycja Ostateczna. Zestaw jest oferowany w orientacyjnej cenie detalicznej 1599 zł.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=t_L6buhfHOg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na kwiecień 2015 opóźniona?

Wygląda na to, że jeszcze sobie poczekamy na oficjalnie ogłoszenie oferty PlayStation...
Read More