Zobaczcie prototyp mapki zaprojektowanej przez społeczność gry Battlefield 4

Battlefield 4 dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Społeczność grająca na PC we współpracy z DICE może tworzyć nowe mapy do gry.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Zapewne zdajecie sobie sprawę, iż firma DICE ściśle współpracuje ze społecznością graczy Battlefield 4. Współpraca ma na celu wprowadzanie w fazę testów nowych map projektowanych właśnie przez graczy. Dziś w sieci pojawił niezwykle ciekawy materiał pokazujący prototyp jednej z nowych lokacji.

Lokacja na chwilę obecną nosi kodową nazwę ”Scale Test”. Mapka daje graczom możliwość wali w dżungli. DICE potwierdza swoje zainteresowanie wykończeniem tego projektu, który już w fazie testów prezentuje się całkiem dobrze.

Lokacja jest rozległa i pozwala na walkę głównym trybie Podboju. Oczywiście w ruch idą wszelakiego rodzaju pojazdy, które najpewniej w zarośniętej i gęstej dżungli będą mogły zyskiwać dodatkową przewagę nad wrogami. Można sobie tylko wyobrazić, jak w gąszczu drzew i zarośli mógłby ukryć się czołg lub wóz pancerny. Na chwilę obecną jest to tylko projekt, ale teraz trzeba będzie narzucić na niego roślinność, obiekty, tekstury i ponownie przetestować.

Battlefield 4 dostępne jest na PC, Playstation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz Playstation 3. Gra została wysoko oceniona przez recenzentów – średnia na Metacritic to 85 punktów.

[dzięki – http://www.egmnow.com/platforms/xbox_360/heres-a-first-look-at-battlefield-4s-community-map/]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – gameplay, data premiery oraz edycja limitowana

Po wczorajszej konferencji CD Projekt RED otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych informacji na temat...
Read More