Zobaczcie pierwszy trailer gry Fallout 4 na PS4, XO i PC

Po wielu, wielu latach oczekiwania na grę Fallout 4 ostatecznie dokonała się oficjalna zapowiedź tej wspaniałej produkcji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Bethesda wiele lat kazała czekać graczom na oficjalną zapowiedź gry Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Dziś nastąpił przysłowiowy ”Dzień Sądu”, bowiem gra została oficjalnie potwierdzona i otrzymała pierwszy trailer.

Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.
Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.

Producent gry przygotował rzeczywiście świetny materiał, który nie jest prostą i zgrabną animacją, ale trailerem z krwi i kości. Gameplay z gry Fallout 4 wygląda bardzo przekonująco, a sam trailer został nagrany na silniku gry.

W mojej opinii najciekawiej prezentuje się ogromny i zróżnicowany świat gry Fallout 4, który wydaje się być szczytowym osiągnięciem Bethesdy w historii. Zwiedzimy zniszczone miasta, metropolie, pustkowia, lasy, fabryki i zamknięte kompleksy wojskowe. Gra pod tym względem zapowiada się wspaniale.

Bethesda opublikowała trailer gry, który możecie obejrzeć poniżej. Już wkrótce wielka konferencja firmy na E3 2015, na którą już teraz Was zapraszamy!

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/assetto-corsa-coming-to-ps4-xbox-one-in.html]

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]

Written By
More from Patryk

Sony udostępnia kolejną aktualizację PlayStation 4 oraz PlayStation 3

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat aktualizacji konsoli PlayStation 4...
Read More