Zobaczcie pierwszy odcinek Star Wars: Battlefront Developer Diary

Star Wars Battlefront to gra studia DICE produkowana z myślą o konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Premiera gry w listopadzie tego roku.

star-wars-storm-trooper

W sieci udostępniono właśnie pierwszy odcinek filmu Star Wars Battlefront Developer Diary, dzięki któremu gracze mogą zajrzeć za kulisy produkcji tej wspaniałej gry.

Studio DICE na poniższym filmiku pokazuje w jaki sposób pracuje nad grą Star Wars Battlefront. Okazuje się, że do prac nad grą zaangażowano wszystkich najlepszych specjalistów DICE, nie tylko od kreowania grafiki komputerowej, ale również fotografów, którzy uwieczniali na zdjęciach pustynne stepy i mroźne zakątki świata, aby jak najwierniej odwzorować w grze wirtualne środowisko.

Ciekawostką jest fakt, że Star Wars Battlefront ma korzystać również ze ścieżki dźwiękowej z pierwszych odsłon filmu Star Wars. Gracze usłyszą zatem oryginalne, odtworzone w cyfrowej jakości odgłosy chociażby mieczy świetlnych.

Filmik jest krótki, ale przez chwilę pozwoli zobaczyć gameplay, tak w trybie FPP oraz w ujęciu trzecioosobowym. Twórcy w nadchodzących miesiącach mają udostępniać kolejne filmiki tego typu.

Star Wars Battlefront ma pojawić się już 19 listopada w Europie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/star-wars-battlefront-developer-diary-1.html]

star-wars-battlefront-developer-diary-1

Written By
More from Patryk

Operacja Map Madness w World of Tanks: Xbox 360 Edition

Xbox i Wargaming ogłaszają datę rozpoczęcia Operacji Map Madness – czasowej akcji...
Read More