Zobaczcie pierwszy gameplay z alpha wersji gry Doom

Bethesda ma tak mocny kalendarz premier, jak nigdy w historii. Obok takich gier, jak Fallout 4, nowy Wolfenstein, czy wspieranie The Elder Scrolls Online dodatkami w przygotowaniu jest również potężny Doom.

Z dniem jutrzejszym rozpoczynamy wielkie testy gry Doom, czyli najnowszego wcielenia kultowej strzelaniny sprzed lat. Tytuł już dziś możecie zobaczyć w akcji, bo opublikowali na YouTube obszerny materiał wideo z testów wersji beta. Bethesda opublikowała nagrania z trybu sieciowego bety gry Doom, który został przygotowany wręcz niesamowicie. Dawno nie widziałem tak klasycznego ujęcia strzelanin pierwszoosobowych. Będzie hit, tak sądzę.

id Software zapowiada bardzo miły weekend dla fanów klasycznych strzelanin, bowiem alpha rozpocznie się już jutro o godzinie 06:01 (rano) i będzie trwać aż do poniedziałku, godziny 04:59 (rano). W tym czasie zainteresowani gracze zmierzą się w trybie rozgrywki 6 vs. 6 na mapie Żar.

Oczywiście możecie liczyć na moc atrakcji. Autorzy gry przygotowali dla Was sześć rodzajów broni oraz dwa elementy wyposażenia to na pewno miły przedsmak pełnej wersji produkcji. Dostęp do tych testów otrzymają wszyscy Ci, którzy wcześniej zakupili grę Wolfenstein: The New Order w przedsprzedaży.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany materiał wideo zapowiadający rozgrywki sieciowe w grze Doom. Wersja testowa pozwoli nam sprawdzić, jakim potencjałem dysponuje nowy Doom. Wydaje mi się, że będzie to niezwykle ”świeża” strzelanina na rynku, a zarazem klasyczna.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JTfe7V-_3r0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Rusza otwarta beta World of Warships

Długo oczekiwane World of Warships wchodzi w fazę testów beta. Gra Wargamingu...
Read More