Zobaczcie piękne screeny z gry Fallout 4

Firma Bethesda udostępniła oficjalne screeny z gry Fallout 4, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Fallout 4 zostało oficjalnie zapowiedziane jeszcze w tym tygodniu na kilkanaście dni przed targami E3 2015 przez firmę Bethesda. Pierwszy trailer jest znakomity, ale teraz twórcy gry zdecydowali się również opublikować galerię screenów.

Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.
Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.

Poniższe obrazki pochodzą głównie z oficjalnego trailera gry Fallout 4, ale zostały opublikowane w o wiele wyższej jakości. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak pięknie na statycznych obrazkach prezentuje się najnowsza odsłona kultowej serii firmy Bethesda.

Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Fallout 4 prezentuje w pełni next-genową jakość oprawy graficznej. Otwarta struktura świata gry wymagała od twórców wielu lat przygotowań, ale opłacało się czekać, bo gameplay z Fallout 4 wygląda wyśmienicie. Wyraziste obiekty, głębia otoczenia, świetna animacja postaci, to wszystko prezentuje wysoki poziom

E3 2015 stanie pod znakiem wielkich zapowiedzi, ale w szczególności gra Fallout 4 skupi na sobie uwagę całej naszej branży. Kolejna prezentacja już na konferencji Bethesdy na E3, czekacie?

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]
Written By
More from Patryk

Call of Duty: Ghost – weekend z podwójnym XP i masą dodatków

Call of Duty: Ghost zbroi się na kolejny weekend, w którym gracze...
Read More
  • Jak zwykle się martwię, że to jest zbyt piękne by miało być prawdziwe. Pamiętam Watch_Dogs, pamiętam każdy trailer Fify, a już w szczególności kolejne zapowiedzi NFS-ów. Pocieszam tylko się myślą, że to nie EA czy UBI, ale Bethesda, a ci nie zwykli gier psuć.

    http://rethorican.blogspot.com/

    • Ja jestem właśnie tego zdania, że w przypadku tego trailera Bethesda pokazała klasę. Dali nam uczciwy i prawdziwy zwiastun – nie bajerowali nas pokazując Watch Dogs 3 i Wiedźmina 5, jak to uczynili Ubiosft i CD Projekt RED 🙂