Zobaczcie piękne screeny z gry Fallout 4

Firma Bethesda udostępniła oficjalne screeny z gry Fallout 4, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Fallout 4 zostało oficjalnie zapowiedziane jeszcze w tym tygodniu na kilkanaście dni przed targami E3 2015 przez firmę Bethesda. Pierwszy trailer jest znakomity, ale teraz twórcy gry zdecydowali się również opublikować galerię screenów.

Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.
Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.

Poniższe obrazki pochodzą głównie z oficjalnego trailera gry Fallout 4, ale zostały opublikowane w o wiele wyższej jakości. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak pięknie na statycznych obrazkach prezentuje się najnowsza odsłona kultowej serii firmy Bethesda.

Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Fallout 4 prezentuje w pełni next-genową jakość oprawy graficznej. Otwarta struktura świata gry wymagała od twórców wielu lat przygotowań, ale opłacało się czekać, bo gameplay z Fallout 4 wygląda wyśmienicie. Wyraziste obiekty, głębia otoczenia, świetna animacja postaci, to wszystko prezentuje wysoki poziom

E3 2015 stanie pod znakiem wielkich zapowiedzi, ale w szczególności gra Fallout 4 skupi na sobie uwagę całej naszej branży. Kolejna prezentacja już na konferencji Bethesdy na E3, czekacie?

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]
Written By
More from Patryk

Kolejna odsłona Call of Duty w klimatach II wojny światowej?

W sieci pojawiły się intrygujące informacje z obozu Treyarch, czyli jednej z...
Read More