Zobaczcie okładkę Dragon Age: Inkwizycja

Twórcy przedstawili nam jak będzie wyglądać okładka najnowszej odsłony serii Dragon Age: Inkwizycja. Trzeba przyznać, że graficy odwalili kawał dobrej roboty. Premiera gry zaplanowana jest na październik tego roku, a zmierza na konsole starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste.

Widać, że BioWare bardzo postarał się, aby okładka najnowszej odsłony serii Dragon Age. Okładka prezentuje się bardzo dobrze, co zapewne przyciągnie uwagę nowych graczy, a weteranów serii zadowoli. Warto wspomnieć, że taką okładkę będzie posiadała normalna wersja gry. Zobaczymy czy BioWare przygotuje specjalną okładkę dla ewentualnej wersji limitowanej Dragona Age: Inkwizycja.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona serii gier z gatunku cRPG stworzona przez firmę BioWare. Gra utrzymana jest w klimatach fantasy. Podczas trzeciej części wcielamy się w bohatera, który jest przywódcą tytułowej inkwizycji. Tworząc system walki twórcy starali się, aby zadowolił on graczy, którzy preferują walkę taktyczną, nie zapominając przy tym o miłośnikach akcji. Dzięki ulepszonej sztucznej inteligencji wrogowie atakują w zróżnicowanych i zorganizowanych grupach. Potrafią się także wzajemnie wspierać oraz reagować na to, co dzieję się na polu walki. Dzięki temu walka nie polega na machaniu ślepo mieczem, ale czasem wymaga od gracza pomyślunku i dobrania odpowiedniej taktyki.Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. Dzięki niemu twórcy mogą wykreować duże otwarte przestrzenie. Podczas rozgrywki występuje cykl dnia i nocy oraz zmieniająca się pogoda.

More from Mikołaj Ciesielski

Lords of the Fallen GOTY zadebiutuje już 26 czerwca

Lords of the Fallen to gra z gatunku action- RPG, za którą...
Read More