Zobaczcie ogromnego summona z Final Fantasy XV w akcji

W sieci pojawił się kolejny gameplay z Episode Duscae, czyli wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy XV, który pokazuje walkę z bestią.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Rzućcie okiem na szybkie starcie z wielką, klasyczną bestią w wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy XV. Starcie oczywiście wyjątkowo efektowne i przepełnione wartką akcją.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Final Fantasy są epickie starca z potężnymi bestiami. Summony na dobre zagościły w tej serii, prawie zawsze stojąc po stronie graczy, ale również niejednokrotnie trzeba było się z nimi mierzyć. Poniższy gameplay to prezentacja kontaktu z jedną z takich bestii – ogromną, agresywną i niezwykle efektowną.

Episode Duscae to wersja demonstracyjna gry Final Fantasy XV, która jest rozprowadzana wraz z Final Fantasy Type-0 HD. Zawartość udostępniona przez Square Enix pozwala osobiście sprawdzić, nad czym od tak wielu lat pracowano w zaciszu studia. Gracze mogą zobaczyć pierwsze, w pełni otwarte lokacje, środowisko gry, oprawę graficzną, przetestować system walki oraz poczuć magię tej gry.

Nadal czekamy na oficjalną datę premiery gry na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł zapowiada się wybitnie, miejmy nadzieję, że podczas E3 2015 zobaczymy go więcej.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/video/take-a-look-at-final-fantasy-xv-episode-duscaes-giant-summon-in-action/]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy nowe informacje na temat Lara Croft and the Temple of Osiris

Crystal Dynamics przedstawiło graczom całkiem ciekawą ofertę w postaci Lara Croft and...
Read More