Zobaczcie nowy gameplay z gry Star Wars: Battlefront

Jedną z najważniejszych gier na targach E3 2015 było Star Wars: Battlefront. Zobaczyliśmy gameplay z gry, ale dziś studio DICE pokazuje kolejny.

Dziś na Twitterze firma DICE udostępniła krótki gameplay z gry Star Wars: Battlefront. Tytuł prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie w kwestii optymalizacji i płynności, bowiem player na Twitterze pozwala udostępniać filmiki w wysokiej jakości.

star-wars-storm-trooper

Fani Gwiezdnych Wojen mogą zobaczyć dziś krótką wymianę ognia na jednej z ciekawszych mapek. DICE opracowali bardzo wybitną grafikę, której płynność może zachwycać.

Strzelanie, skrywanie się za osłonami i tarczami wygląda bardzo fajnie. Widać że studio zaliczyło progres względem Battlefield 4. Gra wydaje się być nieco wolniejsza od Battlefield 4, i dobrze, bowiem jest szansa na ciekawszy i spokojniejszy gameplay oraz planowanie.

Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych już z dniem 17 listopada tego roku. Poniższy filmik został nagrany w oparciu o edycję na komputery PC, ale myślę, że na konsolach stacjonarnych oprawa graficzna również zachwyci.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/06/24/dice-is-teasing-us-with-this-pc-footage-of-star-wars-battlefront/]

Written By
More from Patryk

Video – Co wiemy o Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege?

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to najnowsza odsłona kultowej serii strzelanin FPP...
Read More