Zobaczcie nowe lokacje z gry Final Fantasy XV

Podczas imprezy Comic Fiesta 2014 w Kuala Lumpur zaprezentowano nowe materiały wideo z gry Final Fantasy XV. Square Enix ma się czym pochwalić na konsolach nowej generacji.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Square Enix zorganizowało wyczerpujący i interesujący panel na imprezie Comic Fiesta 2014. Tematyką spotkania było Final Fantasy XV, które przygotowywane jest z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One. Gracze mogli sprawdzić zupełnie nową lokację nazwaną przez twórców Lestallum, którą opracowali w oparciu o jedną z miejscówek z legendarnego filmu Powrót do Przyszłości 2.

Z pewnością pamiętacie lokację z drugiej części tego legendarnego filmu, kiedy to Marty McFly udał się w przyszłość, spotkał tam zupełnie futurystyczny świat z charakterystycznymi ”deskolotkami”. Autorzy Final Fantasy XV planują odwzorować tego typu lokację w swojej najnowszej grze, również z uwzględnieniem dużych budynków czy kominów wydzielających smugi dymu.

Jeżeli jesteście zainteresowani panelem dyskusyjnym, to możecie go obejrzeć poniżej. Jest to kilkadziesiąt minut materiałów prosto z gry, gdzie możecie doszukać się nowych ciekawostek na temat tej superprodukcji.

Pamiętajcie również o Final Fantasy Type-0 HD, a raczej edycji przedpremierowej tej gry, która pozwoli Wam na dostęp do wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV. Przyszły rok zapowiada się więc bardzo gorąco dla fanów Square Enix.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/29/new-final-fantasy-xv-artwork-shows-the-beautiful-city-of-lestallum-watch-the-full-comic-fiesta-presentation/]

Written By
More from Patryk

Untl Dawn, trailer ”Aftermath” udostępniony w sieci

W sieci pojawił się kolejny zwiastun Until Dawn na PlayStation 4. Do...
Read More