Zobaczcie jak wygląda The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Jeżeli tylko jesteście zainteresowani premierą The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, to warto zobaczyć, jak wygląda gameplay z tej gry.

Bethesda udostępniła właśnie nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę w grze. Premiera na konsolach Xbox One i PlayStation 4 odbędzie się już na dniach – 9 czerwca.

the elder scrolls online

Zwiastun ukazuje ogromny świat gry. Począwszy od polowań na wojska Molaga Bala, przez zbieranie surowców naturalnych w celu wytwarzania przedmiotów, aż po plądrowanie starożytnych ruin. W Tamriel przygoda zawsze czeka tuż za rogiem.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited zawiera mechanikę rozgrywki z oryginalnej wersji na PC, ale również wszystkie aktualizacje i dodatki. Gracze dokonują jednorazowego zakupu gry i mogą grać bez ograniczeń tak długo, jak tylko zechcą, oczywiście bez opłat abonamentowych.

W Tamriel Unlimited pojawi się specjalna, opcjonalna zawartość do pobrania, dostępna za opłatą, a także wewnętrzny Sklep Koronny, zawierający elementy zmieniające wygląd i personalizujące przedmioty.

Dodatkowo, producent gry zaoferuje program ESO Plus tym graczom, którzy chcą opłacać miesięczny abonament za usługę członkowską premium, zawierającą unikatowe premie w grze, miesięczny przydział koron do wydania w sklepie oraz dostęp do wszystkich pakietów DLC na czas trwania członkostwa.

The Elder Scrolls Online w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.
The Elder Scrolls Online w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.

[interaction id=”556314e5481c375857c27dd3″]

Written By
More from Patryk

Ultra Street Fighter IV – recenzja

Ultra Street Fighter IV dostępne jest na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz...
Read More