Zobaczcie gorący gameplay z gry Fallout 4

Panie i Panowie, na ten moment czekaliśmy od dawna. Dziś opublikowano pierwsze, nieoficjalne materiały wideo spływają do nas zza granicy i potrafią zrobić wrażenie, absolutnie na każdym.

Firma Bethesda zdecydowała się poprowadzić bardzo ekstrawagancką i nieco tajemniczą kampanię marketingową gry Fallout 4. Do samego końca nie wiedzieliśmy, jak tytuł wygląda w rzeczywistości. Pojawiały się jakieś trailery, a ostatnio nawet galerie screenów, ale to było jednak niewiele. Dziś otrzymujemy ”wiele”, bo nagrania przedstawiające rzeczywisty gameplay z gry Fallout 4. Na kilka dni przed premierą, które rozgrzewają atmosferę do czerwoności.

Jeżeli nie możecie doczekać się premiery gry Bethesdy i nie obawiacie się spojlerów, to jak najbardziej polecam się zainteresować poniższymi nagraniami. Zagraniczne media ujawniły cztery filmiki wideo na serwisie Vidme. Jakość jest stosunkowo wysoka i pokazuje złożoność i poziom wykonania gry Fallout 4.

Generalnie jest bardzo dobrze, aczkolwiek poziom wykonania oprawy graficznej nie należy do najwyższych obecnie na rynku. Nie wiem, może to efekt nagrania wideo, czy też nieco ”charakterystycznej” kolorystyki, ale od strony technologicznej Fallout 4 nie będzie najprawdopodobniej nie zaskoczy graczy niczym nadzwyczajnym. Jedno jest pewne, klimatu tej grze odmówić nie sposób, a o ogromie możliwości i projekcji świata Fallout 4 nawet nie wspominam.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane nagrania wideo z serwisu Vidme. Miejmy nadzieję, że do premiery, która już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach, otrzymamy jeszcze kilka nagrań.

 

 

 

Written By
More from Patryk

Czym różni się Tom Clancy’s The Division do Destiny?

Tom Clancy’s The Division oraz Destiny to właściwie bardzo podobne do siebie...
Read More