Zobaczcie gameplay z gry Forza Motorsport 6

Microsoft na swojej konferencji podczas E3 2015 ujawnił trailer Forza Motorsport 6. Dziś pora zobaczyć grę w akcji na Xbox One!

Turn10 przechwala się swoim geniuszem na najnowszych materiałach wideo z gry Forza Motorsport 6. Gameplay z gry pozwala rzucić okiem na zaawansowane efekty pogodowe oraz wyścig nocą.

Forza-Motorsport-6-Leak_06

Forza Motorsport 6 rośnie w moich oczach na każdym, kolejnym materiale wideo. Po Project CARS myślałem, że grafiki nie da się już wyciągnąć wyżej, ale F1 2015 i gra Turn10 tylko potwierdzają, że jest jeszcze wiele do udowodnienia w tym temacie. Szczególnie efektownie pokazuje to Forza Motorsport 6.

Podczas konferencji na E3 2015 firmy Microsoft producenci gry niejako potwierdzili, że najnowsza odsłona wyścigowej serii działa w rozdzielczości 1080p. Pozwala to uzyskać niesamowitą jakość, wyraziste modele samochodów oraz dbałość o najmniejsze detale.

Jeżeli jesteście użytkownikami konsoli Xbox One, to warto czekać do 15 września, bo wtedy odbędzie się wielka premiera Forza Motorsport 6.

 

[interaction id=”5559bc6485fa298e4456ca60″]

Written By
More from Patryk

Skullgirls Encore, czyli dowód na to, że bijatyki 2D mają się dobrze

Skullgirls Encore powróciło do oficjalnej dystrybucji na PlatStation Network. Kilka miesięcy temu...
Read More