Zobaczcie gameplay z gry Forza Motorsport 6

Microsoft na swojej konferencji podczas E3 2015 ujawnił trailer Forza Motorsport 6. Dziś pora zobaczyć grę w akcji na Xbox One!

Turn10 przechwala się swoim geniuszem na najnowszych materiałach wideo z gry Forza Motorsport 6. Gameplay z gry pozwala rzucić okiem na zaawansowane efekty pogodowe oraz wyścig nocą.

Forza-Motorsport-6-Leak_06

Forza Motorsport 6 rośnie w moich oczach na każdym, kolejnym materiale wideo. Po Project CARS myślałem, że grafiki nie da się już wyciągnąć wyżej, ale F1 2015 i gra Turn10 tylko potwierdzają, że jest jeszcze wiele do udowodnienia w tym temacie. Szczególnie efektownie pokazuje to Forza Motorsport 6.

Podczas konferencji na E3 2015 firmy Microsoft producenci gry niejako potwierdzili, że najnowsza odsłona wyścigowej serii działa w rozdzielczości 1080p. Pozwala to uzyskać niesamowitą jakość, wyraziste modele samochodów oraz dbałość o najmniejsze detale.

Jeżeli jesteście użytkownikami konsoli Xbox One, to warto czekać do 15 września, bo wtedy odbędzie się wielka premiera Forza Motorsport 6.

 

[interaction id=”5559bc6485fa298e4456ca60″]

Written By
More from Patryk

Nowa reklama PlayStation Plus

Firma Sony opublikowała na kanale oficjalnym kanale PlayStation najnowszy spot reklamowy usługi...
Read More