Zobacz zwiastun najnowszego dodatku Claptastic Voyage do Borderlands: The Pre-Sequel

Firma 2K opublikowała dzisiaj trailer nowego dodatku do gry Borderlands: The Pre-Sequel o tytule Claptastic Voyage, w którym gracze uzyskają niepowtarzalną okazję zwiedzenia umysłu Claptrapa.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?
Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?

2K Games przygotowują się do wielkiej premiery zestawu Borderlands: The Handsome Collection na PlayStation 4 oraz Xbox One. Edycja zawierać będzie odświeżone, dwie ostatnie odsłony serii, ale jak się okazuje, również dodatek Claptastic Voyage, którego zwiastun opublikowano na serwisie YouTube.

Filmik oczywiście przepełniony humorem, klimatem Borderlandsów oraz estetyczną oprawą graficzną!

Jeżeli mowa o Borderlands: The Handsome Collection, to zestaw zawierać będzie poprawione wersje dwóch ostatnich odsłon, stworzonych z myślą o konsolach nowej generacji. Właściciele PlayStation 4 oraz Xbox One doświadczą optymalizacji i grafiki na najwyższym możliwym poziomie. Po raz pierwszy w historii serii dostępny będzie tryb kooperacji dla czterech graczy na podzielonym ekranie, a wszystko to w wysokiej rozdzielczości.

Zestaw odświeżonych gier Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel ukaże się w angielskiej wersji językowej na platformy Xbox One oraz PlayStation 4 już 27 marca 2015 roku.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

E3 2014 – Techland prezentuje rozgrywkę z Dying Light jeszcze przed imprezą

Dying Light to pierwszoosobowy horror od twórców Dead Island, który ma trafić...
Read More