Zobacz Wiedźmińskie skiny dla PlayStation 4 i Xbox One

Firma CDP.pl właśnie zdecydowała się zacząć promocję skinów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dla Xbox One oraz PlayStation 4.

Jeżeli tylko znudził Wam się wygląd konsoli PlayStation 4 bądź Xbox One, to już niebawem będziecie mogli odmienić je kompletnie. CDP przygotowuje właśnie specjalne okleiny dla obu sprzętów, które będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Już za 34, 99 zł wszyscy z Was będą mogli zamówić skiny Wiedźmińskie w wielu wzorach. Wyglądają całkiem nieźle i mogą się podobać.

Wielu z nas gra w Wiedźmin 3: Dziki Gon, jeszcze inni dopiero co przymierzają się do tej gry. CD Projekt przygotowało 3 wzory skinów na PlayStation 4 oraz 2 wzory na Xbox One, dla niezdecydowanych graczy.

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie naklejki oraz ich ceny. Wzory są świetne i stosunkowo w tani sposób można odmienić oblicze naszej konsoli. Jesteście zainteresowani?

[dzięki – https://cdp.pl/skiny-wiedzminskie.html?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=sprint_20&utm_content=12062015SkinyWiedzminskie]

skiny wiedźmin 3

Written By
More from Patryk

Evolve z nowym, efekciarskim zwiastunem

W sieci udostępniono kolejny zwiastun kooperacyjnej strzelaniny Evolve od studia Turtle Rock....
Read More