Zobacz typowe dark fantasy na nowych screenach z Dark Souls 3

Dark Souls 3 otrzymało galerię nowych screenów w wysokiej rozdzielczości. Gra na PlayStation 4 oraz Xbox One wygląda bardzo pozytywnie i jest utrzymana w klasycznej formule dark fantasy.

W przypadku gry Dark Souls 3 chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że warto czekać na ten tytuł i się nim interesować. Szczególnie po sprawdzeniu najnowszej galerii screenów, które zostały opublikowane w internecie. Obrazki pokazują kunszt grafików ze studia From Software, ale również niezwykle oryginalny pomysł na grę utrzymaną w klimatach typowego dark fantasy.

Oczywiście, gra w wielu przypadkach wygląda jak swoje poprzedniczki, ale to tylko dobrze o niej świadczy. Od strony merytorycznej i systemu rozgrywki Dark Souls 3 niewiele się zmieni od poprzedniczek, ale już oprawa graficzna i projekcja świata gry są całkiem dobrze rozwinięte i przedstawione na poniższych obrazkach. Gra Dark Souls 3 ma być o wiele większa, oferować otwarte przestrzenie, większą ilość krypt do zbadania i równie oryginalnych bossów, co w poprzednich grach From Software.

Gra oczywiście charakteryzuje się wygórowanym poziomem trudności, ale właśnie dlatego jest tak popularna wśród graczy i fanów gier z gatunku RGP. Premiera Dark Souls 3 ma odbyć się w kwietniu przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-1-1024×576.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-2-1024×576.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-5.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-6.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-7.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/dark-souls-3-screen-8.jpg”]
Written By
More from Patryk

Zobacz powtórki wyścigów z Driveclub w 1080p

Aktualizacja do gry Driveclub wprowadzająca możliwość oglądania, tworzenia i edycji powtórek jest...
Read More