Zobacz trailer premierowy gry Halo 5: Guardians na Xbox One

Powoli zbliżamy się do wielkiej premiery gry Halo 5: Guardians na konsoli Xbox One. Jedna z najważniejszych premier tego roku otrzymała trailer promocyjny.

Studio 343 Industries opublikowało zwiastun premierowy gry Halo 5: Guardians, grze dostępnej wyłącznie na konsolę Xbox One. Piąta odsłona serii będzie dostępna w sprzedaży od 27 października 2015 w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem, w orientacyjnej cenie detalicznej 239 zł.

Warto również pamiętać o jeszcze jednej istotnej rzeczy, szczególnie jeżeli planujecie zakup konsoli Xbox One. Wraz z premierą gry w sprzedaży dostępna będzie również limitowana konsola Xbox One Halo 5: Guardians z dyskiem twardym 1TB w zestawie z grą Halo 5 i limitowanym kontrolerem bezprzewodowym, w orientacyjnej cenie detalicznej 1999 zł.

Ciężko jest coś więcej napisać o tej wspaniałej produkcji. Hype jest ogromny, wymagania odnośnie premiery Halo 5: Guardians również wysokie. Gra 343 Industries nie powinna zawieść fanów klasycznych odsłon serii, ale również graczy lubiących rozgrywki wieloosobowe. Tytuł jest bardzo udany, wygląda świetnie, a przede wszystkim zgromadził ogromną społeczność graczy, którzy z pewnością po premierze będą oblegali serwery gry w trybie multiplayer.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/XboxOne_1TBConsole_Halo5_CEE_ANL_RGB.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JnlvWhq8FAA&feature=youtu.be” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano Xbox One Limited Edition Forza Motorsport 6 z pamięcią 1TB

Firma Microsoft przygotowała kolejny super bundle pack Xbox One z pamięcią 1...
Read More